O nas

STORM TRIDENT S.A.

Storm Trident S.A. stanowi połączenie doświadczenia akcjonariuszy Spółki i osób nią zarządzających, co umożliwiło zbudowanie unikalnego modelu biznesowego z trwałymi przewagami konkurencyjnymi. Storm Trident S.A. działa na rynku gier wideo jako studio deweloperskie specjalizujące się w tworzeniu i portowaniu gier na wszystkie dostępne platformy. Dodatkowo Spółka zajmuje się produkcją gier własnych oraz na zlecenie Kontrahentów.

Główna działalność spółki

Główną działalnością spółki jest produkcja oraz portowanie gier wideo na wszelkie konsole (Nintendo Switch, XBOX, PlayStation PC i inne). Storm Trident S.A. ściśle współpracuje ze spółką założycielską-  Forever Entertainment S.A., na której zlecenie wykonuje porty gier na wszelkie konsole.
W 2020 roku Storm Trident wykonała porty takich gier jak: Tiny Hands Adventure, Ultimate Fishing Simulator, Assault on Metaltron, Sparkle 4 Tales oraz No Thing.

Specjaliści

Ze spółką współpracują wykwalifikowani specjaliści, posiadający długoletnie doświadczenie w zakresie produkcji, jak i portowania gier.