Storm Trident S.A.

Storm Trident S.A. stanowi połączenie doświadczenia akcjonariuszy Spółki i osób nią zarządzających, co umożliwiło zbudowanie unikalnego modelu biznesowego z trwałymi przewagami konkurencyjnymi. Storm Trident S.A. działa na rynku gier wideo jako studio deweloperskie specjalizujące się w tworzeniu i portowaniu gier na wszystkie dostępne platformy. Dodatkowo Spółka zajmuje się produkcją gier własnych oraz na zlecenie Kontrahentów.

Główna_działalność_spółki

Główna działalność spółki

Główną działalnością spółki jest produkcja oraz portowanie gier wideo na wszelkie konsole (Nintendo Switch, XBOX, PlayStation PC i inne). Storm Trident S.A. ściśle współpracuje ze spółką założycielską- Forever Entertainment S.A., na której zlecenie wykonuje porty gier na wszelkie konsole.

 

W 2020 roku Storm Trident wykonała porty takich gier jak: Tiny Hands Adventure, Ultimate Fishing Simulator, Assault on Metaltron, Sparkle 4 Tales oraz No Thing.

Game

Specjaliści

Ze spółką współpracują wykwalifikowani specjaliści, posiadający długoletnie doświadczenie w zakresie produkcji, jak i portowania gier.

Relacje inwestorskie

Targi w których bierzemy udział