Gry

logo

Tiny Hands Adventure

Tiny Hands Adventure

logo

Dołącz do młodego T-rexa Bortiego w dążeniu do najlepszego zamiennika dla jego małych rąk. Zbadaj nieznane światy, znajdź wszystkie przedmioty kolekcjonerskie i zmierz się z bossami - przygoda zaczyna się teraz! 

screen1screen2screen3
logo

Assault On Metaltron

  

Assault On Metaltron

  

logo

Przygotuj się do obrony swojej metalicznej planety!

Zmierz się z ludźmi i orkami w tej intensywnej, wymagającej i wciągającej grze akcji typu tower defense.

screen1screen2screen3
logo (2)

Ultimate Fishing Simulator

Ultimate Fishing Simulator

logo (2)

Chcesz złapać jakąś rybę? Masz szczęście - w Ultimate Fishing Simulator ryby biorą jak szalone! Spinning, wędkarstwo spławikowe, wędkarstwo gruntowe i nie tylko! Zaawansowany symulator wędkarski.Na potrzeby Ultimate Fishing przygotowano siedem zróżnicowanych łowisk, opartych na autentycznych lokacjach w Panamie, Rosji, Kanadzie czy Stanach Zjednoczonych.

screen2 (3)screen1 (2)screen3 (2)
logo

No Thing

No Thing

logo

NO THING to minimalistyczna, surrealistyczna gra akcji osadzona w totalitarnym reżimie przyszłości. Opowiada ona historię urzędnika, który został wysłany z ważną wiadomością do Królowej Lodu.

screen1 (1)screen2 (2)screen3 (1)
logo (1)

Sparkle 4 Tales

 

Sparkle 4 Tales

 

logo (1)

Wkrocz w głębiny jasnego i spokojnego miejsca na szczycie ewolucji. Zbadaj pustkę i znajdź swoje przeznaczenie. Zostań wspaniałą istotą i odkryj swój potencjał w wyjątkowej historii.

screen2 (1)screen1screen3
Logo_A

Kursk

 
 

Kursk

 
 

Logo_A

W produkcji wcielasz się w rolę szpiega, który znajduje drogę na rosyjski podwodny okręt nuklearny K-141 Kursk. Twoim zadaniem jest zebranie tajnych informacji o rewolucyjnych torpedach super kawitacyjnych Szkwał. Podczas próby wypełnienia misji stajesz się świadkiem dramatycznych wydarzeń, które w tym czasie wstrząsnęły światem.

Logo_BScreen1Screen2
logo

Sparkle 2 Evo

Sparkle 2 Evo

logo

Kontroluj ewolucję za dotknięciem palca. Wspinaj się po drabinie ewolucji. Zacznij jako mały organizm i przekształć się we wspaniałą wodną istotę.

screen1screen2screen3
logo

Barbero

Barbero

logo

Barbero to prosta gra arcade ze stylizowaną grafiką. Zadaniem gracza jest mycie i strzyżenie różnych psów za pomocą dostępnych narzędzi. Ponadto wszystkie zabiegi należy wykonać w ograniczonym czasie. W trybie dla wielu osób gracze konkurują o to któremu uda się wykonać wszystkie zadania jak najszybciej.

screen1screen2screen3
logo

Aircraft Carrier Survival

 

Aircraft Carrier Survival

 

logo

W Aircraft Carrier Survival naszym zadaniem jest sprawne zarządzanie lotniskowcem. Rozgrywka tego tytułu może budzić skojarzenia z takimi grami, jak Fallout Shelter czy This War of Mine. Swój okręt często obserwujemy z boku (z tzw. perspektywy side-scrollowej), wyraźnie widząc, co dzieje się w poszczególnych pomieszczeniach. Gra polega przede wszystkim na podejmowaniu decyzji i wydawaniu konkretnych rozkazów wszystkim członkom załogi. Musimy także dbać o swój okręt w szerszym, strategicznym ujęciu – troszczyć się o morale oraz 

zajmować rekrutowaniem odpowiednich ludzi na poszczególne stanowiska.

screen1screen2screen3
image

Magical Drop VI

Magical Drop VI

image

Magical Drop VI - kolejna część popularnej gry logiczno-zręcznościowej mającej początek w latach 90-tych. Zadaniem gracza jest zniszczenie kul zanim te opadną na dół. Postać kontrolowana przez gracza porusza się po planszy, zbiera i rzuca różnokolorowe kule łącząc je w łańcuchy tego samego koloru.

W grze znajduje się wiele trybów gry: w trybie Match gracz walczy z kolejnymi przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Versus umożliwia starcie między dwoma graczami.

tPI9zNdohU7iRhEQu-e2p8nY