Gry

logo

Professional Fishing

Professional Fishing

logo

Professional Fishing to całkiem nowa jakość, jeśli chodzi o wędkarskie gry F2P. Gra oferuje znakomitą oprawę wizualną, stworzoną z wykorzystaniem technologii fotogrametrii, najbardziej realistyczne modele ryb oraz nawiązujące do rzeczywistych miejsc mapy o niespotykanych dotąd rozmiarach. Spersonalizuj swoją postać, wybierz sprzęt i łowić ryby! Professional Fishing to nowoczesna gra wędkarska, która zapewni Ci mnóstwo frajdy i pozwoli spędzić czas ze znajomymi w trybie multiplayer.

screen2screen1screen3
isbl4LuQ

Front Mission 2: Remake

Front Mission 2: Remake
isbl4LuQ

Front Mission 2 – remake drugiej odsłony kultowej serii Front Mission, gdzie w pogrążonej nieustającymi wojnami przyszłości przyjdzie nam toczyć bitwy w wielkich machinach wojennych, zwanych też wanzerami. W tej turowej strategii z elementami RPG, poznamy polityczne intrygi, jakie rządzą tym światem i staniemy do walki w ponad 30 misjach, mając do dyspozycji kilkadziesiąt pojazdów, setki broni, umiejętności i statystyk. Natomiast pomiędzy misjami poznamy bliżej naszych sojuszników, zmierzymy się na arenie, czy też przeczytamy więcej o miejscowych organizacjach i grupach wojskowych w elektronicznej bazie danych.

Magical Drop VI

Magical Drop VI

Magical Drop VI - kolejna część popularnej gry logiczno-zręcznościowej mającej początek w latach 90-tych. Zadaniem gracza jest zniszczenie kul zanim te opadną na dół. Postać kontrolowana przez gracza porusza się po planszy, zbiera i rzuca różnokolorowe kule łącząc je w łańcuchy tego samego koloru.

W grze znajduje się wiele trybów gry: w trybie Match gracz walczy z kolejnymi przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Versus umożliwia starcie między dwoma graczami.

tPI9zNdohU7iRhEQu-e2p8nY

Night Slashers: Remake

Night Slashers: Remake

Night Slashers Remake - remake chodzonej bijatyki wydanej na automaty w latach 90-tych. Główni bohaterowi kontrolowani przez graczy - Chris, Jake i Hong Hua ratują świat przed złem. Dysponując zróżnicowanymi atakami podstawowymi oraz specjalnymi mierzą się z kolejnymi falami przeciwników.
W celu uratowania świata gracze pokonują siedem zróżnicowanych poziomów. Zaczynając od walki z mutantami w szpitalu w celu zlikwidowania szalonego naukowca, który je stworzył, kończąc na opanowaniu fortecy złego króla Zartuza.