Gry

logo

Professional Fishing

Professional Fishing

logo

Professional Fishing to całkiem nowa jakość, jeśli chodzi o wędkarskie gry F2P. Gra oferuje znakomitą oprawę wizualną, stworzoną z wykorzystaniem technologii fotogrametrii, najbardziej realistyczne modele ryb oraz nawiązujące do rzeczywistych miejsc mapy o niespotykanych dotąd rozmiarach. Spersonalizuj swoją postać, wybierz sprzęt i łowić ryby! Professional Fishing to nowoczesna gra wędkarska, która zapewni Ci mnóstwo frajdy i pozwoli spędzić czas ze znajomymi w trybie multiplayer.

screen2screen1screen3
isbl4LuQ

Front Mission 2: Remake

 

 

Front Mission 2: Remake

 

 

isbl4LuQ

Front Mission 2 – remake drugiej odsłony kultowej serii Front Mission, gdzie w pogrążonej nieustającymi wojnami przyszłości przyjdzie nam toczyć bitwy w wielkich machinach wojennych, zwanych też wanzerami. W tej turowej strategii z elementami RPG, poznamy polityczne intrygi, jakie rządzą tym światem i staniemy do walki w ponad 30 misjach, mając do dyspozycji kilkadziesiąt pojazdów, setki broni, umiejętności i statystyk. Natomiast pomiędzy misjami poznamy bliżej naszych sojuszników, zmierzymy się na arenie, czy też przeczytamy więcej o miejscowych organizacjach i grupach wojskowych w elektronicznej bazie danych.

Night Slashers: Remake

Night Slashers: Remake

Night Slashers Remake - remake chodzonej bijatyki wydanej na automaty w latach 90-tych. Główni bohaterowi kontrolowani przez graczy - Chris, Jake i Hong Hua ratują świat przed złem. Dysponując zróżnicowanymi atakami podstawowymi oraz specjalnymi mierzą się z kolejnymi falami przeciwników.
W celu uratowania świata gracze pokonują siedem zróżnicowanych poziomów. Zaczynając od walki z mutantami w szpitalu w celu zlikwidowania szalonego naukowca, który je stworzył, kończąc na opanowaniu fortecy złego króla Zartuza.

capsule_616x353

Sparkle 2 Evo

Sparkle 2 Evo
capsule_616x353

Kontroluj ewolucję za dotknięciem palca. Wspinaj się po drabinie ewolucyjnej. Zacznij jako mały organizm i przekształć się we wspaniałą wodną istotę.
Eksploruj otchłań w poszukiwaniu składników odżywczych. Atakuj inne gatunki, gdy zabraknie ci innych źródeł pożywienia. Ciesz się piękną surrealistyczną grafiką i przejmij kontrolę nad rozwojem Sparkle!

Sparkle_Scrsh_1Sparkle_Scrsh_2Sparkle_Scrsh_3
Virus_1920x1080

VIRUS: The Outbreak

VIRUS: The Outbreak
Virus_1920x1080

Jako przywódca Globalnej Organizacji Zdrowia (GHO) twoim zadaniem jest powstrzymanie rozprzestrzeniania się wirusa i uratowanie ludzkości, zanim będzie za późno.

Poprzez swoje działania będziesz mógł przekonać się, jak trudno jest zarządzać podczas kryzysu, jaki wpływ na skuteczną walkę z globalną epidemią mogą mieć różne decyzje, do czego może doprowadzić słuchanie szarlatanów czy brak odpowiedniego sprzętu medycznego.

CE_Store_capsule_main (1)

Criminal Expert

Criminal Expert
CE_Store_capsule_main (1)

W niewyjaśnionych okolicznościach, na leśnej drodze, pojawia się otumaniona kobieta, odnaleziona przez przypadkowego kierowcę. Jako policyjny śledczy, podejmujesz się wyjaśnienia tego tajemniczego zdarzenia. Kim jest ta osoba i co tam robiła? Czy okoliczności tej sprawy będą łatwe do wyjaśnienia, czy jednak cała historia skrywa drugie dno?

ss_3ee2a0ff09fb763a2d40f647aae3045ac181bf47.1920x1080ss_6e56a676a7abc0c3a1cc294d50977c41269458c1.1920x1080CE_Store_page_background